O nas

PPUH Company LTD to rodzinne przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji palet drewnianych dostosowanych do specyficznych wymagań klientów. Historia firmy sięga lat 80. ubiegłego stulecia. Początkowo był to niewielki zakład stolarski działający na rynku lokalnym. Ponieważ od początku przywiązywaliśmy dużą wagę do wysokiej jakości naszych wyrobów, grono naszych klientów zaczęło się powiększać, a tym samym nasze produkty zaczęliśmy sprzedawać nie tylko w kraju, ale również za granicą. W konsekwencji w czerwcu 1992 roku przekształciliśmy się w PPUH Company LTD, spółkę działającą już na rynku międzynarodowym.

Jesteśmy ukierunkowani na klienta, z tego­ powodu nieustannie podnosimy jakość naszych produktów, usług oraz naszych struktur organizacyjnych by przekraczać oczekiwania klienta i dostarczać mu najwyższą wartość, jaką jest bezpieczeństwo

Sposób działania


Opieramy się na systemie drobnych ulepszeń, które przynszą w naszej pracy wymierne korzyści w postaci wydajniejszego wykorzystania surowca drzewnego, wysokiej jakości wytwarzanych produktów

Kontrolujemy cały proces produkcji palet począwszy od selekcji drewna, produkcji desek, na motażu palet skończywszy.

 

Jaki jest czas realizacji zamówień?

Standardowo pracujemy tak, aby w ciągu 14 dni kalendarzowych zamówione przez klineta palety były gotowe do wysyłki/odbioru. Jednocześnie rozumiemy, iż mogą zaistnieć u naszych klientów kryzysowe sytuacje wymagające pilnej dostawy palet. Jesteśmy wówczas gotowi zrealizować zamówienia w ciągu 7 dni kalendarzowych lub w trybie ekspresowym 1-2 dni.

 

Jaką minimalną ilość palet produkujemy na zamówienie?

Ilość uzależniona jest od rozmiarów palet. Aby zoptymalizować koszty i móc w ten sposób zaoferować atrakcyjne ceny palet, preferujemy zamówienia całopojazdowe, które mogą stanowić kombinacje różnych rodzajów palet.

 

Jak wygląda współpraca z nami?

Zamówienia można do nas kierowć w formie:

  • stałego zlecenia/umowy na ustalony okres czasu -> dostarczamy palety sukcesywnie według harmonogramu;
  • jednorazowych/pojedynczych zleceń -> realizujemy dostawę zamówionych palet na konkretnie podaną datę;
  • zarządzania magazynem klienta -> pilnujemy aby w Państwa magazynie znajdowała się odpowiednia ilość poszczególnych palet.
Sposób działania

Misja, wizja i strategia


Jesteśmy otwarci na pełną współpracę z klientem, począwszy od dostarczania mu wytwarzanych przez nas produktów i usług, aż po wspólne ustalanie strategii rynkowej.

Naszą podstawową misją jest realizowanie rzetelnych i stałych dostaw wysokiej jakości palet.

Nasza wizja - stać się najchętniej wybieranym dostawcą palet przez firmy z poszczególnych sektorów przemysłowych.

Naszym celem jest rozwój firmy poprzez tworzenie długoterminowej współpracy z klientami w ramach dostaw palet.

Wierzymy, że nasz sukces zależny jest od oferowania jakości, terminowości i wartości dla klienta za pomocą produktów bezpiecznych dla środowiska.

Misja, wizja i strategia

Wartości biznesowe


Jesteśmy w pełni odpowiedzialni za sposób, w jaki prowadzimy swoje działania biznesowe. Bazujemy na 5 podstawowych wartościach:

SOLIDNOŚĆ
WIARYGODNOŚĆ
OTWARTOŚĆ
LOJALNOŚĆ
PRO-AKTYWNOŚĆ
Wartości biznesowe

New business


At PPUH Company LTD we seek out opportunities to generate new, innovative business concepts. Having validated n­ew opportunities we will further develop them to establish licensing deals, joint ventures, merger, acquisition or partnership agreements.

PPUH Company LTD welcomes proposals which in particular relate to:

  • ­Recycling and resource efficiency sectors,
  • Products/services which improve management of scarce resources,
  • Renewable energy.

However, if your business idea does not actually refer to the above items, please do not hesitate to contact us anyway. We believe that openness to collaboration is the key to success. Therefore, our list of interests is limited only by the imagination.

We are focused on conducting business with our partners in a way that is open, collaborative and equitable. Thus, it will be much appreciated, if your proposal contains the following items:

  • Business strategy and vision for the company
  • Execution plan
  • Technology overview
  • Founding requirements and sources

You are cordially invited to join us!

 

SUBMIT A BUSINESS PROPOSAL

 

New business

Palety, opakowania drewniane, biomasa