Usługi

W dobie globalizacji i zmieniających się rynków jesteśmy nieustannie zmuszani do poszukiwania różnych rozwiązań mających na celu ulepszenie naszej działalności. Solidność, jakość i indywidualność to główne cechy charakteryzujące nasze przedsiębiorstwo, dlatego w PPUH Company LTD zapewniamy wysoki poziom obsługi, a także realizowanie zamówień w sposób dokładnie dostosowany do potrzeb danego przedsiębiorstwa. Naszym obowiązkiem jest bowiem uwzględniać wszystkie wymagania klienta, również te, o których zapomniał lub których sobie nie uświadamia. Stąd zrodził się pomysł na zaoferowanie szeregu dodatkowych usług.

Transport


Realizacja określonych zadań i zamierzeń nieodzownie łączy się z potrzebą transportową. W PPUH Company LTD doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego też chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oprócz oferowania im wysokiej jakość palet, proponujemy również usługi transportu drogowego. Posiadamy własny tabor samochodowy, a dodatkowo wsp­ółpracujemy z doświadczonymi spedycjami i przewoźnikami. PPUH Company LTD­ jest członkiem Pomorskiego Stowarzyszenia Przewoźników Drogowych, co umożliwia nam sprawne załatwianie wszelkich formalności związanych z realizowanym zadaniem transportowym. By zapewnić bezpieczeństwo oferowanych usług, zwarliśmy umowę ubezpieczenia w zakresie odpowiedzialności cywilnej wynikającej z zarobkowego wykonywania przewozu towarów w ruchu międzynarodowym.

Nasi kierowcy na bieżąco przechodzą szkolenia w zakresie czasu pracy oraz bezpieczeństwa i higieny pracy. Specjalnie dla nich został stworzony wewnętrzny zakres obowiązków kierowcy zatrudnionego w transporcie międzynarodowym bądź krajowym. Każdy kierowca posiada służbowy telefon komórkowy, dzięki czemu jesteśmy z nimi w stałym kontakcie.

Jednakże nie poprzestajemy wyłącznie na transporcie drogowym! PPUH Company LTD posiada własną bocznicę kolejową. Jeśli więc są Państwo zainteresowani otrzymywaniem naszych produktów za pośrednictwem kolei, z nami jest to jak najbardziej możliwe.

W sprawie transportu można się z nami kontaktować również za pośrednictwem komunikatora biznesowego trans.eu (link w pasku powyżej)

 

Transport

ISPM-15 / obróbka termiczna


Wymóg obróbki termicznej wyrobów z drewna został wprowadzony w celu ochrony lasów przed szkodnikami z innych państw. W PPUH Company LTD zainstalowana jest suszarnia do drewna, która umożliwia suszenie zarówno elementów jak i gotowych palet. Zgodnie ze Standardem Fitosanitarnym nr 15 (ISPM-15) nasze przedsiębiorstwo posiada świadectwo umożliwiające traktowanie ciepłem produktów drzewnych.

Każdorazowo wręczamy naszym klientom certyf­ikat określający pochodzenie wyrobów oraz potwierdzający zgodność danej partii wyrobów z wymogami standardu IPPC.

 

ISPM-15 / obróbka termiczna

Magazynowanie


PPUH Company LTD możliwe jest zbudowanie Państwa zamówienia z góry i trzymanie odpowiedniego zapasu palet na naszym składzie. W razie potrzeby, wystarczy tylko jeden telefon…

Świadomi zmian zachodzących w dzisiejszym świecie, proponujemy Państwo usługę magazynowania i realizowania dostaw w systemie Just-in-Time. Mamy możliwość a przede wszystkim chęć wspomóc Państwa w czasochłonnym procesie planowania, realizowania i kontrolowania przepływu palet i opakowań. Nasze działania mogą obejmować zaopatrzenie, składowanie i transport produktów do właściwego miejsca przeznaczenia - zgodnie z regułą odpowiedni produkt, w odpowiedniej ilości, w odpowiednim czasie, do odpowiedniego klienta, po odpowiedniej cenie.

Magazynowanie

Twoje logo


Jak wspominaliśmy, paleta nie jest już tylko jednostką transportową. To coś znacznie więcej! Może być doskonałym nośnikiem nie tylko towarów, ale również reklamy. Jak to możliwe? Zwyczajnie… Umieścimy na niej nazwę Państwa firmy. Z naszą paletą nie tylko można bezpiecznie przetransportować towar, ale również zdobyć nowych kontrahentów. Uważamy, że sukces naszych klientów, jest naszym sukcesem.­ 

Twoje logo

Produkcja ekspresowa


Dzisiejszy świat jest pełen niespodzianek i nieoczekiwanych sytuacji. Bywa tak, że zapotrzebowanie na konkretny rodzaj palet rodzi się niemal z dnia na dzień. W PPUH Company LTD zakupujemy drewno z Lasów Państwowych i posiadamy własny tartak, więc jesteśmy w stanie szybko, wydajnie i właściwie wyprodukować każdy rodzaj palet, skrzyń i innych opakowań, nawet tych zupełnie dla nas nowych. Typowy czas dostawy palet w systemie ekspresowym to 1 – 2 dni od chwili otrzymania zamówienia.­ 

Produkcja ekspresowa

Planowanie i kontrola operacyjna


W ramach umowy o współpracy na dostawy palet proponujemy usługę Planowania i kontroli operacyjnej stanu magazynowego klienta. Oznacza to, iż ustalamy z Klientem minimalne i maksymalne ilości palet, jakie powinny znajdować się w magazynie Klienta. Następnie przez 7 dni w tygodniu monitorujemy stan palet i sukcesywnie uzupełniamy ich poziom tak, aby Klient zawsze posiadał właściwą liczbę palet dostosowaną do jego zapotrzebowania. Ani za dużą, ani za małą - optymalną!

Palety, opakowania drewniane, biomasa